Meniu

Nugalėtojų akademija

Parama
Prašome jūsų padėti suteikti galimybę priklausomiems žmonėms grįžti į gyvenimą.

Naujienos

Laisvos vietos
Šiuo metu turime vieną laisvą vietą vaikinui ir vieną merginai. Norint patekti į reabilitacijos centrą prašome skambinti telefonu 8-698-08234 nuo 8 iki 17 valandos.

Būtiniausių daiktų sąrašas
Atvykstant į mūsų įstaigą, reikia turėti šiuos dokumentus:
Asmens tapatybės kortelę arba pasą;
Darbo biržos knygelę (jei žmogus registruotas LDB);
Siuntimą gydytis (forma Nr. 027/a), išduodamą sveikatos įstaigoje, kur būtų pateikta išvada, kad žmogus yra priklausomas nuo psichoaktyvių medžiagų;
Tyrimo rezultatus dėl infekcinių ligų - išrašą, kad žmogus neserga ūmia infekcine ar kita pavojinga užkrečiama liga ir jo sveikatos būklė yra tinkama gauti socialinę globą.

Kiti reikalingi daiktai:
Drabužiai - darbui, sportui, laisvalaikiui;
Asmens higienos priemonės;
Būtiniausi vaistai (nuo peršalimo, skausmo), bintas, pleistras;
Narkotikų testas (vaistinėse parduodamas be recepto);
Patalynė: antklodė, pagalvė ir 2 užvalkalų komplektai;
Rašymo priemonės ir sąsiuviniai.

Draudžiama turėti:
Psichiką veikiančių medžiagų, mobiliųjų telefonų, kompiuterio

Nemokoma detoksikacija
ESATE PRIKLAUSOMAS NUO OPIOIDŲ? - Ši informacija gali būti Jums naudinga

INFORMACIJA APIE ATLIEKAMĄ TYRIMĄ

VšĮ Respublikinės Vilniaus universitetinės ligoninės Toksikologijos centre pradedamas biomedicininis tyrimas „Greitosios opioidinės detoksikacijos sukelto stresinio atsako palyginimas taikant skirtingas opioidų antagonisto naltreksono įvedimo metodikas ir sedaciją“, patvirtintas Lietuvos bioetikos komiteto 2010 m. lapkričio 5 d. įsakymu Nr. V-14. Šio tyrimo tikslas yra nustatyti saugesnę opioidų antagonisto naltreksono įvedimo metodiką pacientams, kuriems atliekama greitoji opioidinė detoksikacija. Šiuo metu detoksikacijai naudojamas įprastinis naltreksono skyrimo būdas kartais sukelia stiprią abstinenciją – nemalonius simptomus dėl opioidų nutraukimo, todėl kartais nuo opioidų priklausomi asmenys, norintys nutraukti vartojimą, bijo ir vengia detoksikacijos. Šis tyrimas leis nustatyti, kuris iš naltreksono įvedimo būdų – pradedant nuo labai mažos dozės ir palaipsniui ją didinant ar skiriant įprastinę 12,5 mg (ketvirtadalį tabletės) pradinę dozę – sukelia didesnį fizinį ir emocinį stresą.
Tyrimo trukmė yra šešios paros, jam pasibaigus (atlikus detoksikaciją) Jūs galėsite tęsti gydymą psichologinės reabilitacijos įstaigose ar priklausomybės ligų centruose. Tyrimas vykdomas moksliniais tikslais, jo užsakovas yra Vilniaus universiteto Medicinos fakultetas. Tyrimo metu gauta informacija gali padėti patobulinti greitosios detoksikacijos metodiką, todėl ateityje gali būti naudinga opioidine priklausomybe sergančių pacientų gydymui.

Kviečiame Jus dalyvauti tyrime, jei sergate opioidine priklausomybe ir norite atlikti detoksikaciją, vartojate tik trumpo veikimo opiatus – heroiną, aguonų nuovirą ar morfiną, esate pilnametis, Jūsų opioidinės priklausomybės trukmė – ne mažiau kaip vieneri metai; esate pajėgus apsispręsti ir duoti raštišką sutikimą detoksikacijos procedūrai. Atvykus pirmą kartą į Toksikologijos centrą, gydytojas-tyrėjas aptars su Jumis visus tyrimą liečiančius klausimus, kitas gydymo galimybes, Jūsų tinkamumą tyrimui bei gydymo naudą ir riziką.
Dalyvavimas tyrime yra savanoriškas, todėl už dalyvavimą tyrime Jums nebus sumokėta, tačiau Jūs turėsite galimybę nemokamai gauti kokybiškas detoksikacijos paslaugas ir taip pradėti opioidinės priklausomybės gydymą. Biomedicininio tyrimo duomenis gydytojas-tyrėjas naudos tik šio tyrimo tikslais.


Daugiau informacijos gali suteikti gydytojas-tyrėjas Robertas Badaras:

telefonas: 8 ~52 362135
el. paštas: badaras@gmail.com

2013 m. kovo 31 d.

2013 m. sausio 1 d.

2012 m. gruodžio 29 d.

Su šventėmis!

2012 m. spalio 17 d.
Norime pasidžiaugti, jog reabilitacijos centro pastate Molėtų raj. atlikti remonto darbai: pakeistos durys, langai, suremontuotos santechnikos, šildymo sistemos, grindys, dušai. Dabar pastatas daug jaukesnis, šiltesnis. Manome, kad pavyko sukurti savą, jaukią ir sveikti padedančią atmosferą.

Nuorodos

Bendradarbiaujančios organizacijos

Rėmėjai

Projektą iš dalies finansuoja Europos socialinis fondas

Nyderlandų bendradarbiaujantys fondai